PL / EN

Industrial Design

 

 

Nasze główne kompetencje:

 

cytat

W ramach współpracy weryfikujemy założenia projektowe w oparciu o metodologię Design Thinking, która pozwala na zebranie i syntezę jak największej ilości pomysłów służących później jako baza do dobrego projektu. Projektu, który będzie uwzględniał różne punkty widzenia i różne doświadczenia.

Pracujemy z firmami z wielu branż, a zdobyte doświadczenia pozwalają nam zrozumieć i kreatywnie rozwiązać problemy, z którymi zgłaszają się do nas nasi klienci, niezależnie od rodzaju działalności, jaką prowadzą.
Projektujemy produkty z uwzględnieniem dostępnej u Klienta technologii – Design for manufacturing – nie projektujemy rzeczy, których nie da się wyprodukować. Dbamy o koszty produkcji naszych Klientów - nasze projekty przygotowywane są pod konkretne wymogi i założenia Klienta, tak aby były przez niego możliwe do zrealizowania.

Realizujemy projekty od A do Z - bierzemy odpowiedzialność za cały proces: od poszukiwania i weryfikacji wytycznych do briefu, poprzez przygotowanie konceptu, jego modelowanie, engineering, prototypowanie aż do wdrożenia na rynek wraz z  całą komunikacją marketingową.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić etap analityczny, koncepcyjny, prototypowanie, pełny engineering produktu, doradztwo materiałowe i optymalizację produkcyjną. Dzięki szerokiemu zakresowi usług naszej firmy możemy skutecznie wprowadzić zaprojektowany przez nas produkt na rynek.

Jesteśmy jednym z największych biur projektowych w Polsce.


Od ponad 25 lat pomagamy projektować marki i tworzymy ich strategie, zajmujemy się projektowaniem nie tylko wzornictwa przemysłowego, ale i opakowań czy interfejsów. Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę i wsparcie procesu projektowego w całym jego zakresie – od audytu wzorniczego, przez strategię wzorniczą, proces projektowy po wdrożenie produktu do produkcji i finalne wprowadzenie na rynek.


Oferujemy pełen zakres engineeringu dla realizowanych z nami projektów wzorniczych. Doświadczenie zdobyte w realizacji kilkudziesięciu projektów z różnych branż w tym m.in. AGD i elektroniki użytkowej, automotive, maszyn i urządzeń, branży medycznej, tworzyw sztucznych itd. przekuwamy w widoczny dla firmy i jej klientów sukces.

Nasze projekty były wielokrotnie nagradzane  nie tylko w plebiscytach wzorniczych, ale także pozytywnie przyjęte przez specjalistyczne środowiska podczas największych międzynarodowych targów zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

See more our projects: